Proslava ob obeležitvi slovenskega kulturnega praznika

Učenci in učitelji smo v sredo, 7. februarja, pripravili proslavo ob obeležitvi slovenskega kulturnega praznika. Rdeča nit dogodka je bila »Družina – moje ogledalo«. Občinstvo je v enourni predstavi spremljajo »resničnostni šov Slovenija išče naj družino«, med šovom pa so se na odru izmenjevali nastop z violino, balet, folklorni nastop, dramske uprizoritve dogodkov v Smrčji vasi in v kozmetični trgovini.

Videli smo še igro učencev, ki so prikazali čas in prelomne dogodke Prešernovega šolanja in deklamacije Pavčkovih pesmi. Proslavo so s petjem popestrili vsi trije pevski zbori šole.

Občinstvo je vsem nastopajočim s kulturnim obnašanjem in  aplavzom izkazalo iskreno navdušenje, vsi snovalci proslave pa se zahvaljujemo vsem, ki ste pripomogli k njeni uspešni izvedbi.

Zapisala: Andreja Čeru

Fotografije: Eva Miklič

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost