Medvoška knjižna transverzala

Spoštovani starši, učenci!

V sodelovanju s Knjižnico Medvode smo zakorakali v 6. sezono Medvodške knjižne transverzale. Z opravljanjem nalog v treh sklopih: Moja največja želja –  pišemo/rišemo, Zanimive točke v občini – obiskujemo in Knjige – beremo zbirate žige  v za to namenjen kartonček, katerega dobite v šolski knjižnici,  Knjižnici Medvode in v Turistično informacijskem centru Medvode.

Vsak osnovnošolski otrok izpolni svoj kartonček, poleg šolarja pa mora sodelovati vsaj še eden od staršev oz. drug odrasel član družine (skrbnik, babica, dedek, …). Izpolnjen kartonček oddate v šolski knjižnici ali Knjižnici Medvode najkasneje do 5. 5. 2024. Vsi sodelujoči bodo prejeli priznanje in sodelovali pri žrebanju.

Veselimo se vašega sodelovanja pri projektu.

Andreja Magdalenc Jevnikar

Dostopnost