Ekskurzija šestošolcev: Križna jama, grad Snežnik, Cerknica

V torek, 19. 6. 2023, ob 7.00, smo se učenci 6. a in 6. b razreda odpravili na ekskurzijo na Notranjsko. Ogledali smo si Križno jamo, v kateri smo se razdelili v tri skupine. Ko smo prišli iz jame, smo pomalicali, potem smo se usedli v avtobus in se odpeljali do grada Snežnik, kjer smo se razdelili po razredih in si ogledali grad. Bilo je zelo zanimivo. Ko smo odšli z gradu, smo se odpeljali v Cerknico in si ogledali maketo Cerkniškega jezera, ki je bila zelo zanimiva. Nato smo pomalicali in se odpravili nazaj domov. Nazaj v šolo smo prišli ob 15.00. Bilo je zelo lepo, videli in izvedeli smo veliko novih reči, ki jih prej nismo poznali.

Zapisala: Laura Pavlin, 6. b

Fotografije: Darja Zaplotnik

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost