RaP – gibanje

V šolskem letu 2023/2024 bomo na OŠ Medvode nadaljevali s preizkušanjem koncepta razširjenega programa (RaP) v osnovni šoli – področje Zdravje, gibanje ter dobro psihično in fizično počutje otrok, ki omogoča učencem dodatne ure športa in dejavnosti, ki si jih lahko učenci izberejo glede na njihove interese in starost.

Izvajanje dodatnih ur RaP-a bomo izvajali glede na število prijavljenih učencev. Število izvedenih ur bomo tekom leta po potrebi spremenili. V primeru prevelikega števila prijavljenih učencev bomo izvajali tako dejavnost le določeno obdobje, zaradi kvalitete in varnosti izvedbe.

V primeru, da bo število prijavljenih učencev k posamezni dejavnosti RaP-a premajhno, bomo morali predvidene ure spremeniti, združevati ali opustiti. Dejavnosti in vsebine bodo izvajali različni učitelji.

Prva pomoč za najmlajšeMlinarič T.2., 3. r.petek7.40–8.25
BadmintonMiklič E.  5., 6., 7., 8., 9. r.v okviru prijav pri RaP-u
Ure športaFatur M.1., 2., 3., 4. r.v okviru prijav pri RaP-u
Varni internet  Miklič E./Trček T.1.–9.r.  v okviru prijav pri RaP-u/OIP