Junaki našega časa

Na OŠ Medvode vsa leta namenjamo veliko časa prostovoljstvu v obliki sodelovanja v različnih dobrodelnih akcijah (Drobtinica, Pokloni zvezek, Za otroški nasmeh, Voščilnice lepih misli idr.), izvajamo različne zbiralne akcije, skrbimo za medgeneracijsko sodelovanje z obiski Doma starostnikov v Zbiljah ter še veliko drugega.

V letošnjem šolskem letu smo se odločili, da se prijavimo za pridobitev naziva Junaki našega časa, ki ga podeljuje Slovenska filantropija.

Prijavili smo aktivnosti, ki smo jih izvajali pri turističnem krožku pod vodstvom Vanje Ločniškar, predsednice turistične zveze Medvode in mentoric Urše Kržišnik in Katarine Czerny.

S ponosom oznanjamo, da je tudi OŠ Medvode pridobila naziv Junaki našega časa.

Naziv nas bo spodbujal, da bomo še naprej posvečali svoj prosti čas prostovoljstvu in s tem osrečevali sebe in druge.