Učenci 2. b imajo najbolj čiste zobe v občini Medvode!

Ali veste, kaj je bil čuden vonj, ki se je v petek, 8. 6. širil v okolici Kulturnega doma Medvode?
To sta raziskovala tudi Toni, oskrbnik živalskega vrta in Nace Krtačnik, ježek, ki je z velikim veseljem krtačil vse, kar mu je bilo naročeno.

A brez skrbi, šlo je za predstavo, ki so si jo učenci 2.B ogledali kot nagrado za zamgovalni razred šole v ščetkanju zob. Po predstavi je potekala razglasitev najboljšega razreda v občini Medvode. Drugošolci naše šole so postali tudi zmagovalni razred v čistosti zob v občini.

Vas zanima, kaj sta ugotovila Toni in Nace Krtačnik? Neprijeten vonj je prihajal iz živalskega vrta. Da bi lahko uspešno odprla živalski vrt, sta živalim umila zobe in tudi nas opomnila na redno ščetkanje zob.

Katja Pavlič

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost