Zaključni športni dan 9. razredov

V četrtek, 30. 5., smo se 9. a in 9. b še zadnjič skupaj odpeljali na pot. Zbrali smo se ob 7:40 pred šolo in se odpravili proti obali. Najprej smo se ustavili v Postojni, pobrali vodičko Valentino, nato pa šli na bowling. Dve uri smo se zabavali, malicali in kegljali. Nato smo se odpravili do Aquaparka Žusterna Koper. Nekateri smo plavali in igrali odbojko v olimpijskem bazenu. Varnostnikova pravila so sicer nekoliko omejila našo zabavo, vendar smo se kljub temu imeli dobro. V zgornjem nadstropju je bil tobogan in jacuzzi. Oboje smo s pridom izkusili. V Žusterni so imeli tudi arkadne igre, kjer smo se preizkusili v moči z igro Boxer. Ko smo se vsi nakopali, naplavali, naigrali in posušili, smo se odpravili na kosilo. Naročili smo čisto preveč pic, ki smo jih komaj pojedli. Naša zadnja postaja je bil Portorož, kjer smo si privoščili sladoled, najbolj pogumni pa smo tudi med dežjem s pomola skočili v morje. Pot nazaj je bila polna glasbe, smeha, petja in zabave.

9. razred, 3. skupina

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost