… še kolesarsko – joštarski del športnega dneva

V ponedeljek, 20. 5. 2024, smo za učence od 6. do 9. razreda organizirali športni dan. Poleg pohoda v okolico šole, so učenci opravili tudi malček zahtevnejši pohod na Sv. Jošta nad Kranjem. Udeležilo se ga je 44 otrok. Na kolesarskem delu športnega dneva pa je sodelovalo preko 90 učencev, ki so bili razporejeni glede na težavnost v 11 kolesarskih skupin, ki so jih vodili učitelji. 3 skupine (26 učencev) so opravile z gorsko traso Medvode – Šentvid – Toško čelo – Katarina – Medvode, 5 skupin se je podalo v širšo okolico Medvod na daljšo ravninsko traso, 3 skupine pa na krajšo ravninsko traso. Športni dan, ki je potekal v lepem, spomladanskem vremenu so vse skupine zaključile uspešno ter si med potjo privoščile malico in sladko okrepčilo. 

Darja Zaplotnik, prof.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost