Proslava ob Dnevu samostojnosti in enotnosti ter novoletno voščilo

V petek, 22. 12. 2023, so učenci skupaj z učitelji pripravili zanimivo, zabavno in poučno proslavo. Povezovalci so nam predstavili pomen Dneva samostojnosti in enotnosti, nastopajoči pa so za nas zaplesali, nam zaigrali na istrumente, nas naučili lepega vedenja, nas popeljali v pravljični svet in nam pokazali kaj vse znajo.

Na koncu je sledilo praznično voščilo ravnateljice… in… začele so se dolgo pričakovane počitnice.

Spoštovani starši, dragi učenci,

vsem želim, da boste v tem zadnjem delu leta, ki je poseben in čaroben, našli dovolj časa za tiste, s katerimi ste najraje, ter za tisto, kar vas osrečuje in izpolnjuje. Naj bo leto 2024 mirno, zdravo in uspešno.

Damjana Šubic, ravnateljica


Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost