PEŠBUS – PEŠ V ŠOLO

V Evropskem tednu mobilnosti, ki pod sloganom: Varčne poti, poteka med 18. 9. 2023 in 22. 9. 2023 bomo na šoli ponovno organizirali Pešbus, ki učence spodbuja k temu, da se v šolo odpravijo peš. Seveda pa bi si to želeli skozi celotno šolsko leto predvsem kadar nam je naklonjeno tudi vreme.

POSTAJE PEŠBUSA OŠ MEDVODE:

Projekt “Šolska ulica”, ki naj bi se začel z letošnjim šolskim letom, je zaradi razmer v občini ustavljen in se bo nadaljeval prihodnje leto. V letošnjem šolskem letu se pričakuje povečan nadzor na Ostrovrharjevi ulici in preprečitev parkiranja vozil na pločniku.

Program Evropskega tedna mobilnosti v občini Medvode lahko najdete tukaj.

Akcija “Za manj kot dva pustimo avto doma” Inštituta za politiko prostora nas nagovarja, da se v šolo učenci večkrat odpravijo peš.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost