ODJAVA PREHRANE

Spoštovani starši,

s šolskim letom 2023/2024 bo dnevno odjavljanje od šolske prehrane potekalo preko portala Lo.Polis (https://www.lopolis.si/Parents), v zavihku Prehrana.

S prijavo na šolsko prehrano nastopi dolžnost staršev, da pravočasno odjavite posamezni obrok skladno s Pravili šolske prehrane, v nasprotnem primeru plačate polno ceno obroka. Posamezni obrok je pravočasno odjavljen, če se ga odjavi vsaj en delovni dan prej do 8.30 ure. V kolikor starši posameznega obroka ne odjavite pravočasno, plačate polno ceno obrokavključno s subvencijo (v primeru subvencionirane šolske prehrane).

V primeru bolezni otroka, odsotnost javite na e-poštni naslov os.medvode@guest.arnes.si  in vam bomo prvi dan odsotnosti otroka zaradi bolezni upoštevali, kot pravočasno oddano odjavo. Za ostale dni odjavo od prehrane uredite sami na portalu Lo.Polis.

Vodstvo šole

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost