Likovni dosežki naših učenk na mednarodnem likovnem natečaju “Kraj v zeleni”

Na 26. mednarodnem likovnem natečaju, na temo »Kraj v zeleni«, ki ga je organizirala Osnovna šola Danila Lokarja iz Ajdovščine, so sodelovali tudi učenci naše šole. Učenki Katja Kralj iz 9. a in Nika Lenarčič iz 9. b  sta prejeli za svoje likovno delo srebrno priznanje. Čestitamo!

Strokovna komisija je pregledala 2162 likovnih del iz šestih držav.

Za razstavo je komisija izbrala 115 likovnih del iz šestih držav (Hrvaška, Črna gora, Indija, Srbija, Italija in Slovenija). Dela so bila vrednotena v treh kategorijah, po starostnih skupinah učencev. V vsaki kategoriji so učenci prejeli zlata, srebrna in bronasta priznanja.

Razstava vseh izbranih likovnih del bo na ogled na Osnovni šoli Danila Lokarja Ajdovščina do konca septembra 2024 in v virtualni obliki.

Vabljeni na: https://www.os-ajdovscina.si/kraj-v-zeleni-a-place-in-green-2024/

Zapisala: učiteljica Mojca Pintar

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost