Športni dan (6. – 9. razred)

V torek, 20. 6. 2023 smo izpeljali zaključni športni dan za učence 6., 7. in 8. razredov. Učenci so se udeležili gorske etape na Naceta ter ravninskih kolesarskih etap v okolici Medvod. Skupno je bilo na športnem dnevu kar 55 kolesarjev, kar je največje število do sedaj. Razporejeni so bili v 8 kolesarskih skupin. Vodili so jih šolski učitelji, ki tudi sami v prostem času kolesarijo.

Pohodniškega dela športnega dneva se je udeležilo 58 otrok. Z učitelji spremljevalci so odšli do Zbiljske dobrave, kjer so imeli pripravljene razne športne ter zabavne igre. 

Staršem se zahvaljujemo, ker učenci na take dogodke pridejo z ustrezno urejeno športno opremo ter primerno motivirani.

Zapisala: Darja Zaplotnik, prof. (vodja športnega dneva)

Foto: Brigita Svoljšak in Darja Zaplotnik

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost