Prijava na 10. Medvoški tek

Podrobnosti dogodka

• Datum:

Učenci od 5. do 9. razreda OŠ Medvode se lahko brezplačno prijavijo na Medvoški tek, ki bo potekal 23. 9. 2023 s štartom na cesti pred parkiriščem Športne dvorane Medvode ob 16.00. Zbor učencev bo ob 15.10 pred glavnim vhodom v šolo.

Na Osnovni šoli Medvode si prizadevamo, da bi učence spodbudili k zdravemu in športnemu preživljanju prostega časa, zato smo se z organizatorji Medvoškega teka dogovorili za možnost brezplačne prijave za vse, ki bodo prijavnice oddali pravočasno.

Učenci in učenke dobijo tudi majico z logotipom OŠ Medvode, razen v primeru, da so jo dobili že lansko šolsko leto. Z doplačilom 10 EUR prejmete darilni paket, ki vključuje nahrbtnik, malico in promocijski material.

Prijavnice bomo zbirali do 18. 9. 2023. Zgodnja prijava je pomembna, da olajšamo delo organizatorjem. Kasneje skupinska prijava ne bo več mogoča. Dodatne informacije so na voljo na tukaj.

Učitelj športa, Matic Fatur