NAJMLAJŠI PEVCI PREPEVALI V DOMU STAREJŠIH OBČANOV

Najmlajši  otroški pevski zbor – Cicibani – so v deževnih junijskih dneh (10. 6. 2024) prinesli žarke  sonca občanom doma starejših Medvode. »Tako fletni so in kako lepo pojejo!« je ob koncu z iskrico v očeh in nasmehom pohvalila gospa, ki jih je spremljala že na generalki pred nastopom.

Naši najmlajši pevci so s svojimi ubranimi glasovi prepričali občane, da so z njimi zapeli. Med odličnimi pevci sta se s solo nastopom predstavili še drugošolki Kaja in Ema na violini in flavti. Po končanem nastopu so se učenci z veseljem in spoštovanjem pogovarjali s starejšimi, prisluhnili njihovim dogodivščinam in tako stkali povezavo otroške energije z modrostjo starosti.

Fotografije in besedilo: Alenka Kuder Gaber

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost