NADOMEŠČANJA


četrtek 21.10.2021 (danes)
Odsotni učitelj: AJDA STUPAR
Ura Razred / skupina Nadomestni učitelj Prostor
5., 6. 6. B, 2. skupina TOMAŽ JENKO (TIT) 
13.00-15.00 3. ODDELEK PB (2.A) SARA SOVINC 
15.00-17.00 3. ODDELEK PB (2.A) AZRA KAJAN 
Odsotni učitelj: ANDREJA ČERU
Ura Razred / skupina Nadomestni učitelj Prostor
1. NIP FI 3 MAJA TOMŠIČ (FI) 
2. OIP FI 3 MAJA TOMŠIČ (FI) 
Odsotni učitelj: KATARINA CZERNY
Ura Razred / skupina Nadomestni učitelj Prostor
2. 7. A BERNARDA RAKAR (GUM) 
3. 7. A ANDREJ FLAJNIK (NAR) 
4. 6. A SUZANA OROZ (TJA) 
5. 7. B SONJA NASTRAN (SLJ) 
6. 9. A MAŠA MIJIĆ (KEM) 
13.00- 13.45 6. ODDELEK PB (3. B) IRENA HUMEK KOK 
Odsotni učitelj: MOJCA PINTAR
Ura Razred / skupina Nadomestni učitelj Prostor
1. NIP UME ODPADE 
12.10-15.30 1. ODDELEK PB (1. A) TAMARA VUČKO 
Odsotni učitelj: TANJA TRČEK
Ura Razred / skupina Nadomestni učitelj Prostor
2. OIP ROM, 1. skupina ODPADE 
3. 9. A MAŠA MIJIĆ (KEM) 
4. 7. B TINA BRILEJ (TJA) 
5. 7. A PETER LIPAVŠEK (SLJ) 
6. 9. B ANDREJ FLAJNIK (BIO) 
7. OIP UBE ODPADE 
Odsotni učitelj: VLASTA SEVČNIKAR
Ura Razred / skupina Nadomestni učitelj Prostor
6.30-7.30 JV AZRA KAJAN 
7.30-8.30 JV ANA JURCA 
 
petek 22.10.2021
Odsotni učitelj: AJDA STUPAR
Ura Razred / skupina Nadomestni učitelj Prostor
1., 2. 6. B, 1. skupina TOMAŽ JENKO (TIT) 
7., 8. OIP SPH ODPADE 
Odsotni učitelj: ANDREJA ČERU
Ura Razred / skupina Nadomestni učitelj Prostor
1. NIP FI 1 MAJA TOMŠIČ 
2. OIP FI 1 MAJA TOMŠIČ 
12.10-13.00 2. ODDELEK PB (1.B) SIMONA OMERZU 
13.00-15.00 2. ODDELEK PB (1.B) JELKA JANEČKO 
15.00-16.00 2. ODDELEK PB (1.B) AZRA KAJAN 
Odsotni učitelj: KATARINA CZERNY
Ura Razred / skupina Nadomestni učitelj Prostor
4. 9. B SUZANA OROZ (TJA) 
5. 7. B MAJA KNIFIC BUKOVŠAK (DKE) 
Odsotni učitelj: MOJCA PINTAR
Ura Razred / skupina Nadomestni učitelj Prostor
12.10-13.00 1. ODDELEK PB (1. A) ANA JURCA 
13.50- 15.30 1. ODDELEK PB (1. A) AZRA KAJAN 
Odsotni učitelj: TANJA TRČEK
Ura Razred / skupina Nadomestni učitelj Prostor
1. OIP ROM, 2. skupina ODPADE 
3. 9. A ROK VIRIANT-STOJANOVIĆ (ŠPO) 
4. 6. A TOMAŽ JENKO (TIT) 
Odsotni učitelj: VLASTA SEVČNIKAR
Ura Razred / skupina Nadomestni učitelj Prostor
6.30-8.30 JV AZRA KAJAN