Ravnateljica: mag. Damjana Šubic
E-pošta – ravnateljica: 
damjana.subic@guest.arnes.si

Telefon – ravnateljica: 040 850 356

                                  01/3619292

Pomočnica ravnateljice: Azra Kajan
E-pošta – pomočnica ravnateljice: azra.kajan@guest.arnes.si
 
Telefon – pomočnica ravnateljice:
01/3619299

Poslovni sekretarkiNataša Sojar

                                     Jerica Jerala

E-pošta – tajništvo: os.medvode@guest.arnes.si

Telefon – tajništvo: 01/3619 290, 01/3611 314
Telefon – zbornica: 01/3619 295

Računovodkinja: Brigita Šifrer
E-pošta – računovodstvo: racunovodstvo.osljme@guest.arnes.si

Telefon – računovodstvo: 01/3619 294

Vodja šolske prehrane: Ajda Stupar
E-pošta: 
ajda.stupar@guest.arnes.si

Svetovalna delavka: Tatjana Šušteršič
E-pošta – svetovalna delavka: tatjana.sustersic2@guest.arnes.si

Telefon šolska svetovalna služba: 01/3619291

                                                      041/373 997

Knjižničarka: Andreja Magdalenc Jevnikar
E-pošta – knjižničarka: andreja.magdalenc@guest.arnes.si

Telefon – knjižnica: 01/3619 297


UČITELJI od 1. do 5. razreda v šolskem letu 2022/23

ANA JURCA
ana.jurca1@guest.arnes.si


VLASTA SEVČNIKAR
vlasta.sevcnikar@guest.arnes.si

 

1. a

JELKA JANEČKO
jelka.janecko@guest.arnes.si


SIMONA OMERZU
simona.omerzu@guest.arnes.si

 

1. b


URŠA KRŽIŠNIK

ursa.krzisnik@guest.arnes.si


2. a


TAMARA MLINARIČ
tamara.mlinaric2@guest.arnes.si


2. b

IRENA HUMEK KOK
irena.humek-kok@guest.arnes.si



3. a


ALENKA KUDER GABER
alenka.kuder-gaber@guest.arnes.si


3. b



KATJA PAVLIČ

katja.pavlic1@guest.arnes.si


4. a


BRIGITA SVOLJŠAK
brigita.svoljsak@guest.arnes.si

 

4. b


TATJANA KERNIČ
tatjana.kernic@guest.arnes.si


5. a


SARA SOVINC

sara.sovinc1@guest.arnes.si

 

 

5. b

 

TAJDA TAVČER

tajda.tavcer@guest.arnes.si

 

NIP TJA, TJA, PB

 


MATIC FATUR

matic.fatur@guest.arnes.si


RaP- gibanje


UČITELJI od 6. do 9. razreda v šolskem letu 2022/23

TINA BRILEJ
tina.brilej@guest.arnes.si

 

TJA

Razredničarka 6. a


SONJA NASTRAN
sonja.nastran@guest.arnes.si

 

SLJ

Razredničarka 6. b


ROK JAMNIK
rok.jamnik@guest.arnes.si


MAT

Razrednik 7. a


ANDREJ FLAJNIK
andrej.flajnik@guest.arnes.si


NRA, BIO, PB

Razrednik 7. b


PETER LIPAVŠEK
peter.lipavsek1@guest.arnes.si


SLJ

Razrednik 8. a


KATARINA CZERNY
katarina.czerny@guest.arnes.si

ZGO, DKE, OPB

Razredničarka 8. b


SUZANA OROZ
suzana.oroz@guest.arnes.si


TJA

Razredničarka 9. a


TOMAŽ JENKO

tomaz.jenko@guest.arnes.si

TIT, MAT

Razrednik 9. b


ROK VIRIANT-STOJANOVIĆ
rok.krizaj1@guest.arnes.si

 

ŠPO, OIP: IŠP, ŠZZ

 


EVA MIKLIČ

eva.miklic@guest.arnes.si

 

KEM, FIZ, OIP POK OPB

 


ANDREJA ČERU
andreja.ceru@guest.arnes.si


FRANCOŠČINA (FI1, NIP FI1, NIP FI2, 

NIP FI3), OPB

 

ADRIANA KOZAMERNIK JUKIĆ
adriana.kozamernik-jukic@guest.arnes.si

 


NEMŠČINA (NI1, NI2, NI3, NNI1, NNI2, NNI3), MME, UBE 


 


DARJA ZAPLOTNIK
darja.zaplotnik@guest.arnes.si


ŠPO, OIP: ŠSP; NIP ŠPO

 

BERNARDA RAKAR
bernarda.rakar@guest.arnes.si  

 

GUM, OPB, PZ

 


MOJCA PINTAR

mojca.pintar1@guest.arnes.si

LUM, OIP: LS1, LS2, LS3, NIP UME, OPB

 


MARJETA LAVRIH
marjeta.lavrih@guest.arnes.si

 

MAT, OPB

 

TANJA TRČEK
tanja.trcek@guest.arnes.si


GEO, OPB, OIP UBE, MME in ROM, NIP NRA



 


AJDA STUPAR               
ajda.stupar@guest.arnes.si

 

GOS, OIP: SPH, NPH, OPB, org. šolske prehrane  

 


ADRIJANA MURKO ANCELJ

adrijana.murko-ancelj@guest.arnes.si

PURGAR MARIJA

marija.purgar@guest.arnes.si

 


specialna pedagoginja


DSP

 

FRANC ŠPENKO

f.spenko@gmail.com


 

MAJA KNIFIC BUKOVŠAK 

maja.knific-bukovsak@guest.arnes.si


VERONIKA JENKO

veronika.jenko@guest.arnes.si


LEVAČIĆ MARKO

levacic.marko@gmail.com




laborant, OPB

 



spremljevalka



spremljevalka





 

 

TEHNIČNO OSEBJE:


Hišnik: ŠTEFAN KRANJEC – hisnik.osljme@guest.arnes.si

Čistilke: RENATA PONIKVAR, EMINA BEGIĆ, DRAGICA KOS, DALIBORKA MALIĆ

 

ŠOLSKA KUHINJA:

Vodja kuhinje: BERNARDA BELEC – kuhinja.osljme@guest.arnes.si

                                                         01/3619298

Pomočnik kuharice: MATJAŽ KRŽIŠNIK

Kuhinjska pomočnica: EVA PREŠEREN, DARINKA KOCJANČIČ