DONACIJA DM ZDRUŽIMO KORAKE

Naša šola je sodelovala pri natečaju Združimo korake, v organizaciji DM (Drogerie markt d.o.o.). Bili smo izbrani in prejeli donacijo v višini 404,24 evra, v obliki BIO izdelkov, ki jih bomo porabili pri pouku gospodinjstva za pripravo okusnih jedi.

Hvala DM!

OBRAČUN SUBVENCIJ PREHRANE V OSNOVNI ŠOLI

17. 1. 2020

Zaradi spremembe dohodkovnih razredov od 1. 3. 2019 dalje smo od MDDSZ v CEUVIZ prejeli paket sprememb upravičenosti do subvencije šolske prehrane.

Dne 10. 1. 2020 smo s strani MIZŠ prejeli elektronsko sporočilo, da je bila v decembrskem obračunu (31. 12. 2019) zajeta približno četrtina vseh upravičencev do poračuna zaradi sprememb upravičenosti do subvencije šolske prehrane. Preostanek upravičencev bo obračunan 31. 1. 2020 in boste poračune prejeli v mesecu februarju. Zaradi tega lahko pride do situacije, ko ima en otrok iste družine trenutno že izračunan poračun od 1. 3. 2019 dalje, drugi otrok te družine pa ne. V takih primerih bo poračun za drugega otroka omenjene družine opravljen 31. 1. 2020.

Vodstvo šole

OBVESTILO - POPOLDANSKA MALICA

Spoštovani starši,
anketa o šolski prehrani, ki smo jo izvedli v juniju 2019, je pokazala, da se 80% staršev strinja, da je popoldanska  malica le za učence, ki ostanejo v OPB po 15. uri.
V šolskem letu 2019/20 bo popoldanska malica za učence OPB na voljo od 14. 30 dalje.   Priporočamo vam, da tiste učence, ki  v OPB ne ostanejo po 15. uri, odjavite od prehrane.
Hvala za razumevanje
                                           Vodstvo šole

ANALIZA ANKETE O ŠOLSKI PREHRANI

V skladu z Zakonom o šolski prehrani smo tudi v šolskem letu 2018/19 izvedli anketo, s katero smo preverili stopnjo zadovoljstva učencev in staršev s šolsko prehrano.

Anketne vprašalnike so v elektronski obliki reševali vsi učenci, razen učenci 1. in 9. razreda, v času od 5. 6. 2019 do 21. 6. 2019.

Starši so bili k izpolnjevanju ankete povabljeni preko sistema LoPolis.

Vodja šolske prehrane: Ajda Stupar

ANALIZA ANKETE - PREHRANA UČENCI 2019-1.pdf