PREDAVANJE ZA STARŠE

6. 10. 2021

Na šoli že nekaj let potekajo predavanja za starše, ki jih šola organizira v sodelovanju z AS Medvode (Akcijska skupina za preventivo zlorabe drog Medvode, pod vodstvom dr. Šušteršič Bregarjeve) in Vrtcem Medvode.

Vabimo vas na prvo predavanje, ki bo v četrtek, 14. 10. 2021, in ga bo vodil gospod Marko Juhant. Več si lahko preberete v spodnjem vabilu.

Če kliknete na »klikni tukaj za več informacij« boste dobili vpogled v okvirni terminski plan za vsa predavanja, ki so načrtovana v šolskem letu 2021/22. V dokumentu si lahko preberete kratke opise predavateljev, ki bodo vodili ta srečanja.

Vsa srečanja bodo potekala preko zoom povezave, razen v primeru, če bi predavatelj želel drugačno izvedbo. O tem boste pravočasno obveščeni.

Vljudno vabljeni na predavanja.

Šolska svetovalna delavka: mag. Tatjana Šušteršič

Klikni tukaj za več informacij ...

PUBLIKACIJA ZA STARŠE: MOJ OTROK NOČE V ŠOLO

Na spodnji povezavi je publikacija, ki je namenjena predvsem staršem, ko se soočijo s problemom, da njihov otrok noče v šolo.

KLIKNI ZA PRENOS