PREDAVANJE ZA STARŠE

16. 1. 2022

PREDAVANJE ZARADI BOLEZNI PREDAVATELJA ODPADE. O NOVEM TERMINU VAS BOMO PRAVOČASNO OBVESTILI.

ŠOLA ZA STARŠE

v sodelovanju z Vrtcem Medvode in AS Medvode (ZD Medvode)

»ZAVOD MAVRIČNI BOJEVNIKI«

predavatelj Dejan Sotirov

Predavanje bo izvedeno na daljavo, preko aplikacije Zoom v torek, 18. 1. 202 ob 18. uri.

Zaradi zagotavljanja kakovosti izvedbe, je potrebno svojo udeležbo predhodno najaviti šolski svetovalni  Tatjani Šušteršič na e-naslov tatjana.sustersic2@guest.arnes.si

Vsem prijavljenim bomo v torek dopoldne na e-naslov poslali povezavo za prijavo na srečanje.

Vljudno vabljeni!

Vabilo na tretje predavanje-Mavrični bojevniki-18.1.2022.docx

PREDAVANJE V OKVIRU ŠOLE ZA STARŠE: »SPOŠTLJIVO IN UČINKOVITO POSTAVLJANJE MEJ – o bližini in mejah med odraslimi in otroki«

25. 11. 2021

Vabimo vas na tretje predavanje v okviru Šole za starše, ki bo v torek, 30. 11. 2021 ob 18. urpreko zoom-a. Predavateljica, gospa Marjeta Doupona bo vodila pogovor o spoštljivem in učinkovitem postavljanju mej med odraslimi in otroki.

Več o predavanju in o prijavi si lahko preberete v priponki.

Vljudno vabljeni,

Tatjana Šušteršič, šolska svetovalna delavka

Vabilo na tretje predavanje_Marjeta Doupona_30.11.2021.docx

PREDAVANJE ZA STARŠE: Marko Juhant - Laži pri otrocih in najstnikih

5. 11. 2021

PREDAVANJE JE ZARADI BOLEZNI GOSPODA JUHANTA PRESTAVLJENO.

Spoštovani starši,

pod okriljem Zdravstvenega doma Medvode in s pomočjo Občine Medvode delujemo organizira Akcijska skupina na področju primarne preventive novo predavanje.

Tokrat bo imel gospod
Marko Juhant predavanje: Laži pri otrocih in najstnikih.
Predavanje bo v četrtek, 11. 11. 2021 ob 18.00 preko zoom aplikacije.

Prijazno vabljeni, da se vključite in prisluhnete predavanju.

Svojo udeležbo sporočite na naslov šolske svetovalne delavke: tatjana.sustersic2@guest.arnes.si

Nato boste na svoj elektronski naslov prejeli zoom povezavo do predavanja.

mag. Tatjana Šušteršič, šolska svetovalna delavka

Vabilo na predavanje_Šola za starše_Marko Juhant_11.11.2021.pdf

PREDAVANJE ZA STARŠE: ZDRAVO SAMOSPOŠTOVANJE

16. 10. 2021

V sodelovanju z Vrtcem Medvode in AS Medvode (ZD Medvode) bo v torek, 19. 10. 2021 ob 18.00, predavanje z naslovom ZDRAVO SAMOSPOŠTOVANJE. Predavala bo Barbara Brinovec Pribaković. Predavanje bo izvedeno na daljavo, preko aplikacije Zoom.

Zaradi zagotavljanja kakovosti izvedbe, je potrebno svojo udeležbo predhodno najaviti šolski svetovalni  delavki gospeTatjani Šušteršič na e-naslov tatjana.sustersic2@guest.arnes.si

Vljudno vabljeni!

Vabilo_predavanje_šola za starše_Barbara Brinovec Pribaković_19.10.2021.pdf

POSNETEK PREDAVANJA MARKA JUHANTA

18. 10. 2021

Na spodnji povezavi si lahko ogledate posnetek predavanja, ki ga je imel Marko Juhant v okviru šole za starše 2021/2022 z naslovom
"Kako pomagati otroku odkriti kaj ga zanima?"

PREDAVANJE ZA STARŠE

6. 10. 2021

Na šoli že nekaj let potekajo predavanja za starše, ki jih šola organizira v sodelovanju z AS Medvode (Akcijska skupina za preventivo zlorabe drog Medvode, pod vodstvom dr. Šušteršič Bregarjeve) in Vrtcem Medvode.

Vabimo vas na prvo predavanje, ki bo v četrtek, 14. 10. 2021, in ga bo vodil gospod Marko Juhant. Več si lahko preberete v spodnjem vabilu.

Če kliknete na »klikni tukaj za več informacij« boste dobili vpogled v okvirni terminski plan za vsa predavanja, ki so načrtovana v šolskem letu 2021/22. V dokumentu si lahko preberete kratke opise predavateljev, ki bodo vodili ta srečanja.

Vsa srečanja bodo potekala preko zoom povezave, razen v primeru, če bi predavatelj želel drugačno izvedbo. O tem boste pravočasno obveščeni.

Vljudno vabljeni na predavanja.

Šolska svetovalna delavka: mag. Tatjana Šušteršič

Klikni tukaj za več informacij ...

PUBLIKACIJA ZA STARŠE: MOJ OTROK NOČE V ŠOLO

Na spodnji povezavi je publikacija, ki je namenjena predvsem staršem, ko se soočijo s problemom, da njihov otrok noče v šolo.

KLIKNI ZA PRENOS