MEDVOŠKA KNJIŽNA TRANSVERZALA

Medvoška knjižna transverzala je eden od projektov, v katerem sodeluje tudi OŠ Medvode. Traja od oktobra 2019 do maja 2020. Z njim želimo skupaj s knjižnico Medvode ter z ostalimi osnovnimi šolami v občini, spodbujati družinsko branje, bralne navade, pozitiven odnos do branja, pa tudi spoznavanje znamenitosti v Občini Medvode.

Vsi, ki ste se projektu pridružili, zbirate žige v za to namenjen kartonček (dobite ga v šolski knjižnici ali v Knjižnici Medvode). Vsak osnovnošolski otrok izpolni svoj kartonček, poleg šolarja pa mora sodelovati vsaj še eden od staršev oziroma drug odrasel družinski član; lahko je skrbnik, babica, dedek … Izpolnjen kartonček oddate v Knjižnici Medvode ali v šolski knjižnici do 10. 5. 2020.

Družina obišče vsaj dve od prireditev, navedenih na kartončku, za kar prejme žig na sami prireditvi, ali kasneje pri šolski knjižničarki, v Knjižnici Medvode ali v kavarni Kulturnega doma.

OBVEŠČAMO vas, da bo proslava ob kulturnem prazniku na OŠ Medvode 6. 2. 2020 ob 11.20.

Žig ob obisku te prireditve dobite obiskovalci pri knjižničarki OŠ Medvode.

MKT kartonček 2019-20.pdf